34

LAT DZIAŁALNOŚCI

112

TŁUMACZY

1568

OBSŁUŻONYCH KONFERENCJI

237287

PRZTŁUMACZONYCH STRON

kompleksowa obsługa tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń ILT oferuje usługi tłumaczeniowe w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych, przysięgłych i zwykłych.
Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów łącząc kompetencje językowe z wiedzą z danej dziedziny.

 

Tłumaczenia Pisemne

ILT wykonuje tłumaczenia pisemne w obrębie głównych języków europejskich oraz wybranych pozaeuropejskich starając się o jak najwyższą jakość przekładu.
Nasz zespół to współpracujący ze sobą filolodzy i native-speakerzy oraz specjaliści z różnych dziedzin znający dobrze terminologię fachową, np. prawnicy, lekarze, stomatolodzy, historycy czy ekonomiści.

Więcej

TŁUMACZENIA USTNE

ILT to biuro tłumaczeń z dużym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń konsekutywnych, symultanicznych oraz wykonywanych podczas czynności wymagających obecności tłumacza przysięgłego.
Posiadamy w zespole tłumaczy głównych języków europejskich ze stosownymi uprawnieniami oraz wiedzą i umiejętnością wykonywania tłumaczeń ustnych, np. notarialnych.

Więcej
 
 

Sprzęt konferencyjny

Zapewniamy tłumaczenia oraz niezbędny sprzęt konferencyjny, np. aparaturę do tłumaczeń symultanicznych, nagłośnienie, projektory, ekrany czy kamery wraz z obsługą techniczną. Dysponujemy sprzętem stacjonarnym i mobilnym, który tłumacz może zabrać ze sobą wyjeżdżając z klientem na spotkanie wymagające obsługi tłumaczeniowej w Polsce bądź za granicą.

Więcej
 
TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE

Tłumaczenia specjalistyczne to tłumaczenia z takich dziedzin, jak medycyna, stomatologia, finanse, prawo czy ekonomia o zaawansowanym stopniu trudności i specyfice branżowej, a także wszelkie teksty i normy techniczne.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE, STOMATOLOGICZNE

Tłumaczenia z dziedziny medycyny czy stomatologii wymagają nie tylko bardzo dobrej znajomości języka, ale także głębokiej wiedzy z zakresu tłumaczonej dziedziny. Tylko ścisła współpraca filologów z lekarzami i stomatologami pozwala nam sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

TŁUMACZENIA PRAWNICZE

Tłumaczenia prawnicze to szczególnie trudna dziedzina, ponieważ w różnych krajach istnieją różne, często bardzo odmienne systemy prawne.
Możemy oferować usługi w tym zakresie dzięki ścisłej współpracy z prawnikami ze świetną znajomością języka obcego.

Referencje

„Współpracujemy z Firma Inter Lang Translation od 20 lat. (…) Od samego początku Właściciel ILT Pan Jacek Czownicki przykładał wagę do przygotowania się do zadania związanego z powierzonym tłumaczeniem. To powodowało, że w ramach zleconej usługi otrzymywaliśmy produkt o najwyższej jakości. (…) Najważniejsze jest to, że narzucona przez Pana Jacka Czownickiego kultura organizacji nie zepsuła się przez te lata, a nie jest to firma jednoosobowa. Daje to pewność w zakresie usług tłumaczeń bez poprawek, a zleceń nie trzeba “pilnować”. (…)”

Tomasz Stefańczyk , Polorto

Zobacz pełną treść referencji

„Z usług Biura Tłumaczeń ILT korzystam od kilku lat i jestem zawsze zadowolona. Tłumaczenia wykonywane są profesjonalnie i rzetelnie, a współpraca układa się bezproblemowo. Wszelkie problemy i wątpliwości związane z tłumaczeniem są omawiane i dyskutowane z tłumaczem aż do momentu uzyskania satysfakcji przez klienta. Polecam”.

Agnieszka

 Od początku długoletniej współpracy z Biurem Tłumaczeń ILT cenimy sobie rzetelność i terminowość usług tłumaczeniowych świadczonych przez Biuro Tłumaczeń ILT. Nasza współpraca obejmuje tłumaczenia uwierzytelnione oraz zwykłe dokumentacji związanej z badaniami klinicznymi.
Na uznanie zasługuje też bardzo kompetentny personel, który służy swoją radą i pozostaje w stałym kontakcie z klientem.Krystyna Jórasz, Monipol sp. z o. o.
Zobacz pełną treść referencji

(…) W imieniu całego Klubu Rotary Zamość Ordynacki dziękuję za znacze przyczynienie się do organizacyjnego sukcesu konferencji Rotary-UNESCO „Synergia w Architekturze Poszanowanie Dziedzictwa. (…) Usłyszeliśmy wiele komplementów od zagranicznych i polskich uczestników konferencji.”

Artur Suski, Prezydent RC Zamość Ordynacki
Zobacz pełną treść referencji

„Korzystamy ze specjalistycznych tłumaczeń pisemnych, ustnych – konsekutywnych oraz symultanicznych firmy ILT od ponad 6 lat i nie wyobrażamy sobie nikogo innego na to miejsce. Profesjonalizm tłumaczy jest nieoceniony, zawsze możemy liczyć na terminowość i pełne wsparcie. Panowie tłumacze oraz Panie tłumaczki zawsze przyjeżdżają do nas w pełni przygotowani do tematyki tłumaczenia. Poza profesjonalizmem, doceniamy wspaniałą atmosferę towarzyszącą naszej współpracy. Polecamy z całego serca!”-

Dorota i Przemysław Stankowscy, Robert Białach
Zespół Akademii Dawsona Polska

Z Biurem Tłumaczeń ILT współpracuję głównie jako tłumacz, sporadycznie też jako klient, już od kilkunastu lat. Cenię sobie ogromnie tę współpracę, ponieważ ILT skupia w sobie najlepsze cechy, jakie powinna posiadać każda firma: rzetelność i profesjonalizm na najwyższym poziomie w połączeniu z wyjątkową atmosferą tego miejsca, którą tworzy przede wszystkim fantastyczny zespół ludzi, niezawodnych, zawsze służących wsparciem, ale też i piękny wystrój biura, przygotowany przez wszystkie te lata z niezmienną dbałością. To wszystko sprawia, że każdy kontakt, każda wizyta tutaj stają się poza pracą także miłym doświadczeniem, sympatycznym wydarzeniem dnia.

Ela Popieluch

Wielokrotnie współpracowałem z Biurem Tłumaczeń ILT. Potrzebowałem tłumaczeń dokumentów dotyczących moich doświadczeń zawodowych za granicą. Jestem bardzo zadowolony ze świetnej jakości, profesjonalnego serwisu translatorskiego Biura.

Dr hab. n. med. Krzysztof Wanic

INTER LANG & TEXT
ul. Krasickiego 26/1
30-503 Kraków
Tel. 604 226 390
tłumaczenia pisemne office@ilt.pl
tłumaczenia ustne konferencje@ilt.pl
Biuro czynne jest online
od poniedziałku do piątku
w godz. 9:00 – 17:00.