Co po wakacjach?

Kończy się okres wakacyjny… do jakiej formy nauki wracamy?

Koniec lata, pora na ILT 🙂

Zastanawiamy się, czy będziemy dalej prowadzić zajęcia głównie online, czy też wrócimy do zajęć stacjonarnych?

Wydaje się, że mamy już trochę dość spędzania czasu głównie przed ekranem komputera. Z sygnałów płynących od Was wynika, że chcielibyście wrócić do zajęć stacjonarnych, czyli in-person classes. W ILT mamy duże sale, zawsze zależało nam na Waszym komforcie. Umożliwiają one zachowanie odpowiednich odstępów między uczestnikami kursów i bezpieczne zajęcia bez konieczności noszenia maseczek.

Pomimo wielu zalet zajęć online lubimy jednak bezpośrednie spotkania z lektorem i innymi kursantami. Ważna jest mowa ciała, gestykulacja, wyraz twarzy, ćwiczenia wymowy, słynne “read my lips“, czy też elementy nauki przez zabawę i konkurencję z innymi.

Zapraszam zatem na zajęcia stacjonarne do ILT. We wrześniu mamy ciekawą ofertę kursów intensywnych, w trakcie których możecie zrobić materiał całego semestru zajęć standardowych. Jeżeli jednak chcecie mieć jeszcze wolny wrzesień, to zapraszamy od 7 października na semestr jesienny 🙂

Dłużej niż do października bym jednak nie zwlekał, bo doskonalenie znajomości języka to rzecz cenna, która przydaje się przez całe życie.
A im szybciej te umiejętności nabędziecie, tym lepiej.

Czego Wam życzę…
Jacek Czownicki