Kursy egzaminacyjne języka angielskiego w ILT

ROZWIJAJĄ

Kursy egzaminacyjne rozwijają Twoje kompetencje językowe, co oznacza, że zyskujesz podwójnie. Oprócz przygotowania do egzaminu rozwijamy również Twoje umiejętności na danym poziomie językowym.

PRZYGOTOWUJĄ

Zorientowane są głównie na nabycie umiejętności zdawania egzaminów na danym poziomie przez odpowiednie ćwiczenia i testy, np. Use of English, Transformations, Listening Comprehension czy Reading Comprehension.

TESTUJĄ

Szkoła oferuje bezpłatny, wewnętrzny Mock Exam (próbny egzamin), który nie odbiega charakterem i stopniem trudności od prawdziwych egzaminów.

Najczęściej zdawane egzaminy to Cambridge English Exams. Egzaminy te zdaje się w autoryzowanym ośrodku egzaminacyjnym, np. w British Council w Krakowie. Są one uznawane na całym świecie, a posiadanie certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie conajmniej C1 jest niewątpliwie atutem przy staraniu się o dobrą pracę. Uczestniczymy w programie partnerskim Addvantage, co daje nam oraz Tobie, dostęp do najwyższej jakości usług oraz atrakcyjnych benefitów (m.in niższej ceny za egzamin).

 

Zapisz się już dziś i ciesz się korzyściami płynącymi ze szkolenia w zaufanej i profesjonalnej szkole językowej w Krakowie.

Informacje na temat egzaminów:

Egzamin B2 First
Egzamin C1 Advanced
Egzamin C2 Proficiency

ZAPISY


Osoby kontynuujące

Wystarczy rejestracja telefoniczna lub mailowa.

Osoby nowe

Sprawdź swój poziom na teście kwalifikacyjnym.

Jak wygląda nauka z nami?

 • Connector.

  Kameralne grupy

  Średnio 6 osób.

 • Connector.

  Doświadczeni prowadzący

  Grupę prowadzi zespół składający się z native speakera oraz polskiego lektora. Nasi native speakerzy nie tylko świetnie mówią w swoim języku, ale posiadają też profesjonalne przygotowanie do uczenia.

 • Connector.

  Nowoczesne metody

  Stosujemy nowoczesną metodę CLT (Communicative Language Teaching) połączoną z SL (Situated Learning).

 • Connector.

  Zajęcia dodatkowe

  Oprócz kursu masz do wyboru szereg zajęć dodatkowych, np. warsztatów Soft Skills, które rozwijają Twój język i kompetencje zawodowe.

 • Connector.

  Zniżka na podręczniki

  Otrzymujesz 20 % zniżki na zakup podręczników.

 • Connector.

  Platforma internetowa

  Opuściłeś zajęcia? Żaden problem! Nasz platforma internetowa pomoże Ci nadrobić zaległości.

 • Connector.

  Dobrze wyposażone sale i doskonała lokalizacja

  Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych salach w centrum Krakowa.