Kursy korporacyjne w ILT


AUTORSKI PROGRAM

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

DOŚWIADCZENI PROWADZĄCY

SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM ONLINE I STACJONARNIE

Szkolenia prowadzimy zarówno w formie stacjonarnej – u klienta, jak również online. Niezależne od formy, jego przygotowanie odbywa się w następujący sposób:

 

 • Connector.

  Audyt językowy

  Pisemny test językowy, a w razie konieczności również rozmowa z każdym uczestnikiem.

 • Connector.

  Program nauczania

  W oparciu o potrzeby Twoje, pracowników i nasz autorski program nauczania przygotowujemy indywidualny program kursu dla Twojej firmy.

 • Connector.

  Dobór lektora

  Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów w danych dziedzinach oraz native-speakerów z doświadczeniem w środowiskach biznesowych. Na podstawie potrzeb, dopasujemy odpowiednią osobę dla Twojego szkolenia.

 • Connector.

  Rozpoczęcie zajęć

  Zajęcia rozpoczynamy zazwyczaj do 14 dni od momentu wyboru i akceptacji naszej oferty.


AUTORSKI PROGRAM ILT Corporate Language Training

Nasz autorski program ILT Corporate Language Training obejmuje jednocześnie rozwijanie znajomości języka obcego u pracowników, jak również trening umiejętności miękkich w ramach posługiwania się językiem obcym, co stanowi odpowiedź na potrzeby dzisiejszych międzynarodowych środowisk pracy. Nasi uczniowie poszerzają swoje słownictwo specjalistyczne, jak również doskonalą się w dziedzinie biznesowego savoir-vivre’u, zasad korespondencji, języka oficjalnego i języka dokumentów, sposobów prowadzenia dysput, negocjacji, klarownego przemawiania i tworzenia prezentacji oraz asertywnego i kulturalnego udzielania informacji zwrotnej.

WYMIERNE REZULTATY

 • Connector.

  Oszczędność 25 minut dziennie

  Do tego zysku przyczynia się: lepsza znajomość języka obcego, rozwinięcie szybkiego i wydajnego pisania oraz wykształcenie umiejętności klarownego prezentowania swoich pomysłów.

 • Connector.

  Większe zaangażowanie

  Nasz trening uczy odważniejszego i bardziej konstruktywnego zabierania głosu w międzynarodowych dyskusjach, nawet z bardzo asertywnymi native-speakerami.

 • Connector.

  Klarowniejsze prezentacje

  Umiejętność formułowania zwięzłego i jasnego przekazu w języku obcym.

 • Connector.

  Pewni siebie menadżerowie

  Dzięki indywidualnym sesjom coachingowym uczą się jak nadawać spotkaniom porządny przez nich kierunek.

Co sprawdza się najlepiej?

Spotkania jeden-na-jeden z nauczycielem bezwzględnie przodują w rankingu metod uczenia języków obcych. Lekcje prowadzone przez profesjonalnych instruktorów językowych stanowią fundament ustrukturyzowanego i mierzalnego postępu w opanowaniu języka obcego.

Jesteś zainteresowany?

Oferujemy lekcje indywidualne oraz zajęcia w małych grupach skrojone na miarę Twoich potrzeb. Nieustające zaangażowanie, pełne wyzwań środowiska nauki, symulacje realnych scenariuszy wydarzeń oraz śledzenie postępów to kluczowe elementy naszego treningu, który znacząco i zauważalnie wspomaga proces nauki języka obcego.

Sprawdź nas!