Kursy języka niemieckiego – szkoła – niemiecki Kraków


Jeśli interesuje Was kurs języka niemieckiego, to możemy pochwalić się, że ILT to jedna z najlepszych szkół językowych w Krakowie. Istniejemy od 1990 roku i od tamtego czasu wykształciliśmy ponad 20 000 słuchaczy.

Dlaczego właśnie nasza szkoła języka niemieckiego?


  • Doświadczeni lektorzy prowadzą zajęcia praktyczne trwające od 60 do 90 minut.
  • Grupy liczące średnio 6 osób sprzyjają pogłębianiu wiedzy praktycznej.
  • Skuteczne metody nauczania. Metoda CLT (Communicative Language Teaching) jak i SL (Situated Learning) przygotowują naszych uczniów do prowadzenia swobodnej konwersacji w języku obcym.
  • Oprócz kursu głównego kursanci mogą liczyć na szereg warsztatów poszerzających kompetencje językowe. Opisywane kursy noszą nazwę Soft Skills i nastawione są na zwiększanie zasobu słownictwa oraz kompetencji zawodowych.
  • Kursy na każdym poziomie, począwszy od A1 a skończywszy na C2.
  • Każdy etap nauki kończy się egzaminem potwierdzającym posiadane kompetencje językowe.
  • Każdy kto zakończy kurs może przystąpić do egzaminu, kończącego się uzyskaniem certyfikatu językowego, na który możemy powołać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Szkoła dba o rozwój wszystkich kompetencji językowych swoich kursantów. Taką samą wagę przywiązujemy do umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, znajomości gramatyki oraz poprawności wypowiedzi pisemnej.
  • Wybierając nasz kurs zyskujesz 20% zniżki na zakup podręczników.

Poziomy nauczania

A1.1 & A1.2
A1
A2.1 & A2.2
A2
B1.1 & B1.2 & B1.3
B1
B2.1 & B2.2 & B2.3
B2
C1.1 & C1.2 & C1.3
C1
C2.1 & C2.2 & C2.3
C2

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę kursów języka niemieckiego. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub pragniecie się zapisać, prosimy o kontakt.

Nowe osoby zachęcamy do wypełnienia testów on-line, które sprawdzą obecny poziom językowy i pomogą zakwalifikować do odpowiedniej grupy.


Kurs niemieckiego w Krakowie


 • Connector.

  Standardowy kurs języka niemieckiego

  Pozwala na prowadzenie swobodnej konwersacji w języku angielskim.

 • Connector.

  Egzaminacyjny kurs języka niemieckiego

  Przygotowują kursantów do zdobycia certyfikatu językowego Goethego na wybranym poziomie.

 • Connector.

  Kursy rozwojowe

  Dedykowane osobom, które zazwyczaj z przyczyn zawodowych nie mają możliwości uczestniczenia w standardowym kursie. Przyjmujące formę kilkudziesięciominutowych warsztatów Soft Skills lub zajęć indywidualnych, których celem jest wyeliminowanie popełnianych przez kursantów błędów.

 • Connector.

  Kursy skoncentrowane na karierze

  Ich zadaniem jest nauka posługiwania się językiem specjalistycznym. Nauka specjalistycznego języka na zajęciach z Business oraz Legal wprowadzą uczestników w zawiłości słownictwa odpowiedniego do wskazanej branży. Charakterystycznymi zwrotami czy konstrukcją oficjalnych pism.

 • Connector.

  Kursy konwersacyjne

  Przygotowują do wykorzystywania bezbłędnego języka niemieckiego w praktyce.

Szkoła języka niemieckiego Kraków

Szkoła języka niemieckiego Kraków lub inaczej ILT to szereg kursów oraz szkoleń językowych, po których będziecie mogli bez obaw udać się w podróż za granicę, uczestniczyć w programie ERASMUS czy prowadzić spotkania biznesowe z partnerami z Niemiec. Nie warto czekać i już dziś zapisz się do naszej szkoły języka niemieckiego Kraków.

Język niemiecki w Krakowie znajduje się w ofercie wielu szkół językowych. Jednakże tylko szkoła ILT oferuje naukę niemieckiego w Krakowie na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację. Osoby przebywające w Polsce w ramach programu Erasmus mogą skorzystać z naszej oferty niemieckiego w Krakowie i zapisać się na jeden z oferowanych przez nas kursów. Wysokiej klasy kadra zatrudniona w naszej szkole jest gwarancją skutecznej nauki języka niemieckiego w Krakowie.

Platformy e-learningowe wychodzą naprzeciw potrzebom osób, które większość czasu spędzają w podróży. Możliwość skonsultowania się z mentorami jest dodatkową zaletą naszej szkoły. Język niemiecki w Krakowie oferowany przez naszą szkołę, za sprawą nowych technologii może być przyswajany przez osoby, które zamierzają bądź już przeprowadziły się do Niemiec.

Summary
Kurs języka niemieckiego, nauka języków obcych
Service Type
Kurs języka niemieckiego, nauka języków obcych
Area
Kraków, online
Description
Doświadczeni lektorzy prowadzą zajęcia dla grup liczących średnio 6-7 osób. Sprzyja to pogłębianiu wiedzy praktycznej. Stosowane przez nas metody nauczania CLT jak i SL przygotowują naszych uczniów do prowadzenia swobodnej konwersacji w języku obcym.