Kurs Języka niemieckiego – szkoła – niemiecki Kraków

TERAZ UCZYMY SIĘ ONLINE!

 

Nie zwlekaj i już dziś zostań jednym z kursantów szkoły językowej ILT. Od ponad 30 lat nasza szkoła języka niemieckiego prężnie działa na rynku w Krakowie, ciesząc się uznaniem ze strony naszych absolwentów. Doświadczenie zebrane na przestrzeni lat sprawiło, iż nasze kursy niemieckiego w Krakowie cieszą się niesłabnącą popularnością. To wszystko dzięki znakomitej kadrze nauczycielskiej, która za prym wzięła sobie rozwijanie pośród kursantów umiejętności swobodnego komunikowania się w języku obcym.

Kurs języka niemieckiego Kraków

Osoby, które pragną przyswoić język niemiecki, mogą liczyć na bogatą ofertę kursów oferowanych przez naszą szkołę. Doświadczeni lektorzy prowadzą zajęcia praktyczne trwające od 60 do 90 minut. Niewielkie grupy liczące od 6 do 7 osób sprzyjają pogłębianiu wiedzy praktycznej. Forma zajęć nawiązuje do znanych od starożytności konwersatoriów. Co więcej każda grupa posiada własnych mentorów, do których należą native speaker oraz polski lektor. Oferowany przez nas kurs języka niemieckiego w Krakowie za sprawą skutecznych metod nauczania cieszy się dużą popularnością pośród osób rozpoczynających oferowany przez nas kurs niemieckiego w Krakowie. Zarówno metoda CLT (Communicative Language Teaching) jak i SL (Situated Learning) przygotowują naszych uczniów do prowadzenia swobodnej konwersacji za granicą. Oprócz kursu głównego kursanci naszej szkoły mogą liczyć na szereg warsztatów poszerzających kompetencje językowe. Opisywane kursy noszą nazwę Soft Skills i nastawione są na zwiększanie zasobu słownictwa oraz kompetencji zawodowych. Wybierając nasz kurs niemieckiego w Krakowie zyskujesz 20% zniżki na zakup podręczników, a w przypadku opuszczenia zajęć udostępniona przez nas platforma internetowa pozwoli szybko nadrobić zaległości.

Szkoła języka niemieckiego Kraków

Nasza szkoła oferuje kursy niemieckiego w Krakowie na każdym poziomie, począwszy od A1 a skończywszy na C2. Każdy etap nauki kończy się egzaminem potwierdzającym posiadane kompetencje językowe. Każdy kto zakończy kurs może przystąpić do egzaminu, kończącego się uzyskaniem certyfikatu językowego, na który możemy powołać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Szkoła języka niemieckiego Kraków dba o rozwój wszystkich kompetencji językowych swoich kursantów. Taką samą wagę przywiązujemy do umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, znajomości gramatyki oraz poprawności wypowiedzi pisemnej.

Kurs niemieckiego w Krakowie

 

Kurs języka niemieckiego w Krakowie obejmuje:

• kursy standardowe

Pozwalają na prowadzenie swobodnej konwersacji w języku niemieckim.

• kursy rozwojowe

Dedykowane osobom, które zazwyczaj z przyczyn zawodowych nie mają możliwości uczestniczenia w standardowym kursie. Przyjmujące formę kilkudziesięciominutowych warsztatów Soft Skills lub zajęć indywidualnych, których celem jest wyeliminowanie popełnianych przez kursantów błędów.

• Kursy skoncentrowane na karierze

Ich zadaniem jest nauka posługiwania się językiem specjalistycznym. Nauka specjalistycznego języka na zajęciach z Business oraz Legal wprowadzą uczestników w zawiłości słownictwa odpowiedniego do wskazanej branży. Charakterystycznymi zwrotami czy konstrukcją oficjalnych pism.

• Kursy egzaminacyjne

Przygotowują kursantów do zdobycia certyfikatu językowego Goethego na wybranym poziomie.

• Kursy konwersacyjne

Przygotowują do wykorzystywania bezbłędnego języka niemieckiego w praktyce.

Szkoła języka niemieckiego Kraków lub inaczej ILT to szereg kursów oraz szkoleń językowych, po których będziecie mogli bez obaw udać się w podróż za granicę, uczestniczyć w programie ERASMUS czy prowadzić spotkania biznesowe z partnerami z Niemiec. Nie warto czekać i już dziś zapisz się do naszej szkoły języka niemieckiego Kraków.

Język niemiecki w Krakowie znajduje się w ofercie wielu szkół językowych. Jednakże tylko szkoła ILT oferuje naukę niemieckiego w Krakowie na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację. Osoby przebywające w Polsce w ramach programu Erasmus mogą skorzystać z naszej oferty niemieckiego w Krakowie i zapisać się na jeden z oferowanych przez nas kursów. Wysokiej klasy kadra zatrudniona w naszej szkole jest gwarancją skutecznej nauki języka niemieckiego w Krakowie.

Platformy e-learningowe wychodzą naprzeciw potrzebom osób, które większość czasu spędzają w podróży. Możliwość skonsultowania się z mentorami jest dodatkową zaletą naszej szkoły. Język niemiecki w Krakowie oferowany przez naszą szkołę, za sprawą nowych technologii może być przyswajany przez osoby, które zamierzają bądź już przeprowadziły się do Niemiec.