Kursy języka niemieckiego – szkoła – niemiecki Kraków


Jeśli interesuje Was kurs języka niemieckiego, to dobrze trafiliście. ILT to jedna z najlepszych szkół językowych w Krakowie. Istniejemy od 1990 roku i wykształciliśmy już ponad 20 000 osób.

Dlaczego właśnie nasza szkoła języka niemieckiego?


Certyfikat Jakości MSUES

Potwierdzeniem jakości naszych usług jest m.in. znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Najlepsza Szkoła Językowa

Kraków nagrodził nas już dwukrotnie – nagrodą Newsweek – Najlepsza Szkoła Angielskiego w Krakowie oraz Love Kraków.

Najlepsi prowadzący

Nasi wykładowcy to doświadczeni filolodzy z przygotowaniem pedagogicznym.

Profesjonalny program

Programy nauczania zostały sprawdzone i dopasowane do wymagań naszych słuchaczy.

Poziomy nauczania


A1.1 & A1.2
A1
A2.1 & A2.2
A2
B1.1 & B1.2 & B1.3
B1
B2.1 & B2.2 & B2.3
B2
C1.1 & C1.2 & C1.3
C1
C2.1 & C2.2 & C2.3
C2

Kurs niemieckiego w Krakowie


STANDARDOWY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Pozwala na prowadzenie swobodnej konwersacji w języku niemieckim.

KURS STANDARDOWY

Kursy języka niemieckiego prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2), a ich zasadniczym celem jest równomierna poprawa wszystkich kompetencji językowych. Zajęcia koncentrują się głównie na komunikacji, której umiejętność jest wyznacznikiem praktycznej znajomości języków obcych.

Więcej

KURS KORPORACYJNY

To popularne rozwiązanie, które oferuje nasza szkoła niemieckiego. Kraków to siedziba wielu firm i korporacji, którym zależy na rozwoju pracowników.

KURS DLA FIRM

Kurs korporacyjny to przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ zajęcia odbywają się w siedzibie firmy. Uczestnicy uczą się słownictwa specjalistycznego i biznesowego, prowadzenia korespondencji biznesowej oraz technik prezentacji. Dzięki temu pracownicy zyskują większą pewność siebie na spotkaniach, lepiej prowadzą negocjacje i dyskusje.

Więcej

EGZAMINACYJNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Przygotowuje do zdobycia certyfikatu językowego Goethego na wybranym poziomie.

KURS EGZAMINACYJNY

Kursy egzaminacyjne rozwijają Twoje kompetencje językowe, co oznacza, że oprócz przygotowania do egzaminu rozwijamy również Twoje umiejętności na danym poziomie językowym. Kursy zorientowane są głównie na nabycie umiejętności zdawania egzaminów na danym poziomie przez odpowiednie ćwiczenia i testy.

Więcej

KURS ONLINE

To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się uczyć zdalnie, nie chcą tracić czasu na dojazdy, chcą pozbyć się bariery w mówieniu w języku obcym lub oczekują szybkich efektów.

KURS ONLINE

Zajęcia odbywają się przez wygodną i prostą w obsłudze platformę ZOOM. Prowadzą je wykwalifikowani lektorzy. Podczas zajęć masz bezpośredni dostęp do prezentacji, ćwiczeń i zadań interaktywnych. Widzisz i słyszysz lektora oraz innych uczestników zajęć, a także możesz decydować o tym, kiedy widzą i słyszą Cię inni. Podnosisz poziom swojego języka tak, jak na zajęciach stacjonarnych.

Więcej

KURS INDYWIDUALNY

Ten rodzaj kursu jest maksymalnie spersonalizowany i dopasowany do Twoich wymagań. To Ty decydujesz o czasie, tempie i toku nauczania.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Do wyboru: kurs ogólny, specjalistyczny lub nastawiony na egzamin. Prowadzący jest dobierany do Twoich potrzeb. Zajęcia trwają 60 lub 90 minut. Jeżeli wybierzesz ten kurs niemieckiego, Kraków staje się Twoją szkołą. To dlatego, że możesz wybrać na lekcje dowolne miejsce w mieście lub zdecydować się na zajęcia u siebie w domu.

Więcej

KURS DLA MŁODZIEŻY

To kursy przygotowane specjalnie dla naszych najmłodszych uczestników. Z nami przygotujesz się do egzaminu 8-klasisty czy egzaminu maturalnego.

EGZ. 8-KLASA, MATURA

Kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty przeznaczony jest dla uczniów klasy VIII szkoły podstawowej, którzy w swojej deklaracji wyboru języka nowożytnego wybrali język niemiecki.
Kurs przygotowujący do Matury (na poziomie podstawowym lub rozszerzonym) stworzony został z myślą o uczniach ostatniej klasy szkoły średniej.

Więcej

Szkoła niemieckiego w Krakowie

Szkoła języka niemieckiego Kraków lub inaczej ILT to szereg kursów oraz szkoleń językowych, po których będziecie mogli bez obaw udać się w podróż za granicę, uczestniczyć w programie ERASMUS czy prowadzić spotkania biznesowe z partnerami z Niemiec.

 

Język niemiecki w Krakowie znajduje się w ofercie wielu szkół językowych. Jednakże tylko szkoła ILT oferuje naukę niemieckiego w Krakowie na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację. Osoby przebywające w Polsce w ramach programu Erasmus mogą skorzystać z naszej oferty niemieckiego w Krakowie i zapisać się na jeden z oferowanych przez nas kursów. Wysokiej klasy kadra zatrudniona w naszej szkole jest gwarancją skutecznej nauki języka niemieckiego w Krakowie.

Platformy e-learningowe wychodzą naprzeciw potrzebom osób, które większość czasu spędzają w podróży. Możliwość skonsultowania się z mentorami jest dodatkową zaletą naszej szkoły. Język niemiecki w Krakowie oferowany przez naszą szkołę, za sprawą nowych technologii może być przyswajany przez osoby, które zamierzają bądź już przeprowadziły się do Niemiec.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz się zapisać, skontaktuj się z nami.

Nowe osoby zachęcamy do wypełnienia testów on-line, które sprawdzą obecny poziom językowy i pomogą zakwalifikować do odpowiedniej grupy.

KURSY ONLINE
 
Summary
Kurs języka niemieckiego, nauka języków obcych
Service Type
Kurs języka niemieckiego, nauka języków obcych
Area
Kraków, online
Description
Doświadczeni lektorzy prowadzą zajęcia dla grup liczących średnio 6-7 osób. Sprzyja to pogłębianiu wiedzy praktycznej. Stosowane przez nas metody nauczania CLT oraz SL przygotowują uczestników kursów do prowadzenia swobodnej konwersacji w języku obcym.