Kursy z dofinasowaniem!

Sprawdź, czy się kwalifikujesz na szkolenia językowe z projektu Kierunek Kariera – dofinansowywane ze środków UE w 85%. Każdy uczestnik projektu otrzymuje pakiet 180 bonów szkoleniowych o wartości 2700 zł (1 bon to 15 zł) z wkładem własnym jedynie 405 zł.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z DOFINANSOWANIA?

Osoby mieszkające, pracujące lub uczące się na terenie województwa małopolskiego i jednocześnie spełniające jeden z poniższych warunków:

– masz skończone 50 lat i jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników LUB
– masz skończone 25 lat, a nie masz jeszcze 50, masz wykształcenie nie wyższe niż ukończone liceum lub technikum (maksymalnie do poziomu zdanej matury), jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników

– masz skończone 25 lat, a nie ukończyłeś 65 lat, jesteś osobą z niepełnosprawnościami i masz dokument, który to potwierdza skontaktuj się z naszym rzecznikiem osób z niepełnosprawnościami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę doradztwa i dofinansowania do szkoleń.
Kontakt do rzecznika osób z niepełnosprawnościami:
Marek Górka
tel. 12 619 84 93
e-mail: bon@wup-krakow.pl

JAK ZOSTAĆ UCZESTNIKIEM SZKOLEŃ?

KROK 1 – DOŁĄCZ DO PROJEKTU KIERUNEK KARIERA:

W pierwszej kolejności wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie projektu: https://kierunek.pociagdokariery.pl/zg%C5%82oszenie   

Kolejnym krokiem jest ‘Bilans Kariery’, który polega na jednorazowym spotkaniu z doradcą zawodowym w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, pl. Na Stawach 1.

Od 6.04.2020 r. aż do odwołania spotkania z doradcą zawodowym odbywają się za pośrednictwem sieci internetowej, przy użyciu komunikatora skype.
Po rejestracji Twój doradca zawodowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a następnie wyśle wiadomość e-mail, w której otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

KROK 2 – PODPISZ UMOWĘ Z WUP:

Po tym etapie uzyskujesz prawo do nabycia 180 bonów o łącznej wartości 2700 zł, przy wkładzie własnym 15% w wysokości 405 zł.

KROK 3 – ZGŁOŚ SIĘ DO NASZEJ SZKOŁY

Jeśli podpisałeś/aś umowę z WUP, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefonicznie i poinformuj nas o chęci udziału w wybranym kursie. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji o dalszych krokach.

Następnie zapisz się na kurs w Bazie Usług Rozwojowych BUR i możemy zaczynać! 🙂

Więcej informacji o projekcie:

Biuro Projektu Kierunek KarieraWojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
pl. Na stawach 1
30-107 Kraków


Nasz profil w Bazie Usług Rozwojowych – ZOBACZ