KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

OFERTA KURSÓW JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W NASZEJ SZKOLE:

Zajęcia indywidualne - zajęcia online oraz elastyczny grafik.

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego lub poprawić swój poziom? Skontaktuj się z nami, powiedz jakie masz oczekiwania, a my przygotujemy ofertę skrojoną na Twoją miarę. KONTAKT


Hiszpański z gitarą - zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Nowatorski program nauki języka hiszpańskiego i gry na gitarze. Jesteś zainteresowany jednoczesną nauką muzyki i ćwiczeniem hiszpańskiego? Weź udział w naszym programie.Rodzice, jeżeli chcecie dla swojego dziecka wyjątkowego nauczyciela gry na gitarze, z natywnym językiem hiszpańskim, bardzo dobrą znajomością francuskiego i z komunikatywnym angielskim, to jest to propozycja dla Was.

O PROWADZĄCYM:
Carlos Diaz Miranda – autorski program dla dzieci i młodzieży – La Guitarra en Español

 

Carlos pochodzi z Chile, jego językiem ojczystym jest hiszpański, posiada bardzo dobrą znajomość języka francuskiego, posługuje się komunikatywnie językiem angielskim i coraz lepiej mówi po polsku.

Jest dyplomowanym nauczycielem muzyki. Posiada licencjat z edukacji muzycznej (Uniwersytet w La Serena, Chile) oraz magisterium z nauczania muzyki instrumentalnej (Uniwersytet Laval, Kanada) – specjalizacja gitara klasyczna.

Posiada przygotowanie pedagogiczne i dydaktyczne – absolwent kursu edukacji muzycznej „Kodaly Pedagogy”. Twórca i dyrektor muzyczny Orkiestry Gitarowej Zapallar, Chile.

Nauczyciel gry na gitarze w École de la Mosaïque, Kanada.

Zapytaj o ofertę

Masz pytania? Interesuje Cię oferta na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami.