Kurs języka angielskiego – szkoła – angielski Kraków

TERAZ UCZYMY SIĘ ONLINE!

 

Jeśli interesuje Państwa kurs języka angielskiego, Kraków może pochwalić się jedną z najlepszych szkół – ILT. Istniejemy od 1990 roku i od tamtego czasu wykształciliśmy ponad 20 000 słuchaczy.

Dlaczego właśnie nasza szkoła języka angielskiego? Kraków nagrodził nas już dwukrotnie – nagrodą Newsweek – Najlepsza Szkoła Angielskiego w Krakowie oraz Love Kraków.

Posiadamy Certyfikaty Jakości IQS, stale współpracujemy z British Council. Nasi wykładowcy to native speakerzy z przygotowaniem pedagogicznym oraz doświadczeni filolodzy. Programy nauczania zostały sprawdzone i dopasowane do wymagań naszych słuchaczy. Przygotowujemy naszych kursantów tak dobrze, że możemy zagwarantować im zwrot kosztów w przypadku niepowodzenia na egzaminie, do którego podchodzą.

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę kursów języka angielskiego. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub pragniecie się zapisać, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 12 634 58 31 bądź mailowy na adres kursy@ilt.pl

Nowe osoby zachęcamy do wypełnienia testów on-line, które sprawdzą obecny poziom językowy i pomogą zakwalifikować do odpowiedniej grupy.

Serdecznie zapraszamy na nasze kursy angielskiego – Kraków, ul. Michałowskiego 1.

 

Poziomy nauczania

Poziom wg. Rady Europy Poziomy w ILT język angielski Egzaminy
A1 Elementary  
A2 Pre – Intermediate KET
B1 Intermediate PET
B2 Upper – Intermediate  
FCE FCE
C1 Pre – CAE  
CAE CAE
C2 PRE – CPE  
CPE CPE

Standardowy kurs języka angielskiego

Obecnie praktycznie niezbędny do codziennego funkcjonowania jest język angielski. Kraków to miasto bardzo często odwiedzane przez turystów, dlatego właśnie tutaj znajomość angielskiego jest szczególnie ważna.

Kurs standardowy nastawiony jest na bardzo wszechstronny rozwój umiejętności językowych – efektywna komunikację, rozumienie ze słuchu, pisanie ze znajomością gramatyki. Nauczanie odbywa się na poziomach A1 do C1 czyli od osób zupełnie początkujących do biegle władających angielskim.

Kursy odbywają się w jasnych i przestronnych salach, w małych grupach liczących maksymalnie 10 osób. Zajęcia prowadzone są przez zespół złożony z polskiego lektora oraz native speakera.

Dodatkowo oferujemy 20% zniżki na zakup podręczników oraz nowoczesną platformę internetową, która pomaga nadrabiać zaległości w przypadku opuszczenia zajęć.

 

Warsztaty Soft Skills a la Carte

Wiele osób interesuje kurs języka angielskiego. Kraków jest jednak na tyle ciekawym i pracowitym miastem, że nie zawsze możliwe jest znalezienie czasu na standardowe lekcje.

Na warsztatach sami wybieracie Państwo umiejętności, które pragniecie rozwinąć. Dotyczą one zarówno kompetencji osobistych, jak i zawodowych. Zajęcia prowadzone są lektorów specjalizujących się w danej dziedzinie – na przykład prawników i ekonomistów.

Do wyboru są między innymi warsztaty z negocjacji, współpracy, umiejętności przywódczych czy rozmów kwalifikacyjnych.

 

Kursy angielskiego indywidualne

Ten rodzaj kursu jest maksymalnie spersonalizowany i dopasowany do wymagań kursanta. To on decyduje o czasie, tempie i toku nauczania. Może to być kurs ogólny, specjalistyczny lub nastawiony na konkretny egzamin. Wybiera się również nauczyciela, decydując czy ma to być lektor polski czy native speaker. Zajęcia trwają 60 lub 90 minut.

Jeżeli wybiorą Państwo ten kurs angielskiego, Kraków staje się Waszą szkołą. To dlatego, że możecie Państwo wybrać na lekcje dowolne miejsce w mieście lub zdecydować się na zajęcia u siebie w domu.

 

Kursy korporacyjne

To popularne rozwiązanie, które oferuje nasza szkoła angielskiego. Kraków to siedziba wielu firm i korporacji, którym zależy na rozwoju pracowników. Najważniejsza jest oszczędność czasu ponieważ zajęcia odbywają się w siedzibie firmy. Prowadzone są w niewielkich grupach, a uczestnicy uczą się słownictwa specjalistycznego i biznesowego, prowadzenia korespondencji biznesowej oraz technik prezentacji. Dzięki temu zyskują większą pewność siebie na spotkaniach, lepiej prowadzą negocjacje i dyskusje.  

 

Kurs Business English

Jest to jeden z najbardziej popularnych kursów, jaki oferuje nasza szkoła języka angielskiego. Kraków jest bowiem miastem, w którym biznes rozwija się bardzo prężnie. Kursy obejmują odpowiednie słownictwo branżowe, korespondencję biznesową, rozmowy handlowe, zwroty z zakresu rachunkowości i finansów.

Zajęcia odbywają się w bardzo małych grupach 4-5 osób, co gwarantuje wysoka efektywność. Poziom zajęć rozpoczyna się od B2.

Ten kurs jest idealny zarówno dla pracowników międzynarodowych korporacji jak i studentów planujących swoją karierę.

 

Legal English

Ten kurs przygotowuje do  egzaminu TOLES Advanced. Zakres programowy oparty jest na zadaniach egzaminacyjnych na poziomach TOLES Foundation, TOLES Higher oraz TOLES Advanced. Przedstawia system prawny w krajach anglosaskich i jego porównanie z polskim, uczy na temat władzy ustawodawczej i sądowniczej, etyki zawodowej prawników czy prawa pracy. Kursanci poznają język ustaw i umów, również gospodarczych.

Dodatkowo przedstawiane są zagadnienia i słownictwo związane z bankowością i finansami, spółkami i ich organizacją, odpowiedzialnością prawną.

Zajęcia prowadzą lektorzy z wykształceniem prawniczym.

Na zakończenie kursu przeprowadzamy egzamin próbny, sprawdzający wiedzę i przygotowanie słuchaczy.

 

Kursy angielskiego przygotowujące do egzaminów

Jeśli chodzi o język angielski, Kraków oferuje możliwość zdawania wszystkich rodzajów egzaminów. Dlatego właśnie nasza szkoła przygotowała kursy, dzięki którym nasi słuchacze mają pewność zdobycia wybranych certyfikatów. Nasze kursy zawierają ćwiczenia i testy przygotowujące do poszczególnych etapów egzaminów: Use of English, Reading Complehension czy Listening Comprehension.

Na koniec każdego kursu, przeprowadzamy bezpłatny egzamin próbny, o tym samym poziomie trudności, co egzamin docelowy.

Najczęściej uczniowie przygotowują się do egzaminów typu FCE, CAE lub Proficiency.